خدمات شتابدهی

در پایان رویداد جابزلند، با توجه به تجربیات و خدماتی که تیم ها بواسطه حضور در این کمپ از جمله آموزش، مشاوره، منتورینگ تخصصی، یادگیری فرآیند اعتبار سنجی ایده و … بدست آورده اند، نقاط ضعف طرح خود را پوشش می دهند و طرح اولیه خود را برای ورود به بازار آماده می کنند.
علاوه بر توسعه طرح، در طی حضور در این کمپ به شناخت و بهبود ابعاد روانشناختی کارآفرینانه افراد نیز پرداخته می شود. و آن ها را برای ورود به بازار و مقابله با چالش ها و موانع کسب و کار آماده می کند.
اما از آنجایی که کسب و کارها در مسیر راه اندازی و شکل گیری خود با مشکلات متعددی روبرو می شوند، می توان گفت سخت ترین بخش از چرخه عمر یک کسب و کار، همان مرحله شروع و شکل گیری آن است و بسیاری از کسب و کارها در همان سال اول با شکست مواجه می شوند.

از این رو گروه مشاورین اینوواتوس با درک اهمیت این موضوع و در راستای هدایت و همراهی کارآفرینان در مسیر راه اندازی کسب و کارها و جلوگیری از شکست، خدمات شتابدهی ویژه ای را طراحی و تدوین کرده است تا دراین مسیر پر فراز و نشیب همراه شما باشد .

این خدمات شتابدهی به شرح زیر می باشد:

  • آموزش
  • مشاوره
  • خدمات پشتیبانی ( امور ثبتی، قانونی – قراردادی، مالی – حسابداری، دریافت وام، امور استخدام و جذب و …)
  • مربیگری تخصصی (ارزیابی و اعتبارسنجی طرح ها، تدوین طرح کسب و کار، تکمیل جریان نقدی و جذب سرمایه گذار، توسعه محصول، شبکه سازی، سیستم های مدیریتی و …)
  • خدمات بازاریابی ( تجاری سازی و خدمات بازاریابی، توسعه بازار محصولات و خدمات، عرضه آنلاین محصولات و خدمات، برندینگ، جذب مشتری و …)

این خدمات برای ۵ طرح برتر با تخفیف ویژه ای ارائه خواهد شد.

ثبت نام

در راستای حمایت های مادی و معنوی کارآفرینان برتر این رویداد، پنج طرح برتر کمپ توانمندسازی جابزلند در مرکز رشد فناوری های نوین سلامت مستقر خواهند شد.

مراکز رشد:
مراکز رشد یا انکوباتورها، یکی از ابزارهای رشد اقتصادی هستند و به منظور حمایت از کارآفرینان تحصیل‌کرده تأسیس شده اند؛ و با ارائه امکانات و تسهیلات عمومی، زمینه پا گرفتن شرکت‌های جدید را فراهم می‌کند. 
این مراکز، امروزه به عنوان یکی از ابزارهای پذیرفته شده برای تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و توسعه کارآفرینی محسوب می‌شوند. و تحت نظارت و مدیریت متخصصان حرفه‌ای هستند، که با ایجاد انعطاف‌پذیری‌های بیشتر فضای کسب و کار را برای تازه‌ واردان این عرصه تسهیل می‌کنند.
 
اهداف عمده انکوباتورها را می‌توان چنین دسته‌بندی نمود:
در کنار این اهداف، انکوباتورها اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کنند: رشد اقتصادی منطقه، تنوع اقتصاد و سرمایه‌گذاران، کمک به زنان، مهاجران یا اقلیت‌ها.
همچنین مراکز رشد، خدمات متعددی را به شرکت‌های پذیرفته شده ارائه می‌دهند.
 
این خدمات را می‌توان بدین ترتیب برشمرد:
×