سلام
به بخش ثبت نام جابزلند خوش آمدید!
از آنجایی که کلید حضور شما در این رویداد، تکمیل با دقت فرم ثبت نام است؛ پس از شما خواهش می کنیم فرم را با دقت زیاد تکمیل نموده و نسبت به پاسخ موارد خواسته شده با تأمل بیشتری اقدام نمایید.
در این فرم اطلاعات شخصی، اطلاعات تحصیلی/شغلی، اطلاعات مربوط به طرح و در نهایت اطلاعات مالی طرح از شما خواسته می شود.
بعد از ثبت اطلاعات فوق، هزینه مربوط به بررسی طرح را به صورت آنلاین پرداخت کنید و منتظر کد رهگیری بمانید.
توجه داشته باشید شما باید این کد را جهت مشاهده اعلام نتایج تا تاریخ ۱۱ آبان ماه نزد خود نگه دارید.

طرح های شما پس از ارسال، از نظر صحت و درستی تکمیل فرم و قابلیت ارائه به داوران، بررسی خواهند شد و در صورت تائید، بدون ذکر مشخصات فردی، جهت کسب امتیاز در اختیار داوران اولیه قرار خواهد گرفت. حداکثر امتیاز قابل اخذ، ۱۰۰ امتیاز خواهد بود.
پس از بررسی و امتیاز دهی هر طرح توسط هیئت داوران، امتیاز اخذ شده به همراه کد رهگیری در سایت رویداد جهت مشاهده، قرار خواهد گرفت.
طرح های داوری شده بر مبنای امتیاز اخذ شده از داوران رتبه بندی می شوند.
۲۰ طرح که بیشترین امتیاز را توسط داوران اولیه کسب کرده اند انتخاب؛ و در روز ۱۱ آبان ماه از طریق سایت اعلام خواهند شد. در نهایت برای پذیرفته شدگان، دعوت نامه حضور در جابزلند و شرایط پذیرش ارسال خواهد شد.

۲۰ طرحی که در نهایت انتخاب می شوند، با حضور در این کمپ فضای آموزشی جهت انجام فعالیت های تیمی، یک ماه همراهی تمام وقت منتورها و مشاورین حوزه کسب و کار، جلسات آموزشی تخصصی، دوره ها و آزمون های روانشناختی کارآفرینانه، حضور در MVP SHOW و همایش بزرگ ارائه به سرمایه گذار (Demo Day) دریافت می کنند.

هزینه حضور در این کمپ و خدمات قابل ارائه در آن با توجه به حمایت های جهاد دانشگاهی و گروه مشاورین اینوواتوس پس از تصویب کارگروه اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است صاحبان طرح های برگزیده برای حضور در این کمپ نیاز به حضور هم تیمی دارند که باید پیش از شروع کمپ اعضای خود را مشخص نمایند (تعداد اعضای هر تیم باید حداقل دو و حداکثر سه نفر باشد).
این نکته را در نظر داشته باشید که هر یک از اعضای حاضر در کمپ ملزم به پرداخت هزینه جداگانه می باشند.

توجه: در صورتی که هر یک از ۲۰ طرح برگزیده تا پایان مهلت اعلام‌ شده نسبت به پرداخت ملبغ فوق، اقدام نفرمایند نفرات ذخیره جایگزین می شوند.

کاربر گرامی، مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

ثبت نام

در راستای حمایت های مادی و معنوی کارآفرینان برتر این رویداد، پنج طرح برتر کمپ توانمندسازی جابزلند در مرکز رشد فناوری های نوین سلامت مستقر خواهند شد.

مراکز رشد:
مراکز رشد یا انکوباتورها، یکی از ابزارهای رشد اقتصادی هستند و به منظور حمایت از کارآفرینان تحصیل‌کرده تأسیس شده اند؛ و با ارائه امکانات و تسهیلات عمومی، زمینه پا گرفتن شرکت‌های جدید را فراهم می‌کند. 
این مراکز، امروزه به عنوان یکی از ابزارهای پذیرفته شده برای تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و توسعه کارآفرینی محسوب می‌شوند. و تحت نظارت و مدیریت متخصصان حرفه‌ای هستند، که با ایجاد انعطاف‌پذیری‌های بیشتر فضای کسب و کار را برای تازه‌ واردان این عرصه تسهیل می‌کنند.
 
اهداف عمده انکوباتورها را می‌توان چنین دسته‌بندی نمود:
در کنار این اهداف، انکوباتورها اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کنند: رشد اقتصادی منطقه، تنوع اقتصاد و سرمایه‌گذاران، کمک به زنان، مهاجران یا اقلیت‌ها.
همچنین مراکز رشد، خدمات متعددی را به شرکت‌های پذیرفته شده ارائه می‌دهند.
 
این خدمات را می‌توان بدین ترتیب برشمرد:
×